Spring Semester Hours: M-F 8:30 am-5:30 pm; Sat. 10 am-2 pm

Collection: Bath & Body

14 products
  • Pacha Whipped Soap & Scrub. 8 oz
    Pacha   Whipped Soap & Scrub. 8 oz
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Premium Hand Wash
    Pacha Premium Hand Wash
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Peaces Bar Soap Variety Pack
    Pacha Peaces Bar Soap Variety Pack
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Unit price
    per 
  • Mangiacotti Hand Repair
    Mangiacotti Hand Repair
    Regular price
    $13.99
    Sale price
    $13.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Bar Soap Sand & Sea
    Pacha Bar Soap Sand & Sea
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Bath Froth Bomb 3 Pack
    Pacha Bath Froth Bomb 3 Pack
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Bar Soap Pachafetti
    Pacha Bar Soap Pachafetti
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Bar Soap Whirled Peace
    Pacha Bar Soap Whirled Peace
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Bar Soap Blue Skies Ahead
    Pacha Bar Soap Blue Skies Ahead
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Bar Soap Almond Goat's Milk
    Pacha Bar Soap Almond Goat's Milk
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Unit price
    per 
  • Mangiacotti Solid Perfume
    Mangiacotti Solid Perfume
    Regular price
    $13.99
    Sale price
    $13.99
    Unit price
    per 
  • Calming Lavender Froth Pacha Bomb
    Calming Lavender Froth Pacha Bomb
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Unit price
    per 
  • Pacha Bar Soap Prickly Pear
    Pacha Bar Soap Prickly Pear
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Unit price
    per 
  • Inspirational Zippered Pouch
    Inspirational Zippered Pouch
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Unit price
    per